Ceník EVC Švýcárna platný od 1.5. 2024

Vložil/a brechacik, 10.08.2010 - 13:24

Ceny pronájmu v EVC Švýcárna 

       Školy, neziskové organizace apod.:

 • 390,-/osoba/noc - školy, cena je včetně povlečení, při min počtu 20 osob, minimálně 2 noci a k ubytování stravování (ceny stravování viz. níže).
 • 390,-/osoba/noc - neziskové organizace, dlouhodobě spolupracující organizace, školení, kurzy, atd., spaní ve vlastních spacacích, podmínka je minimálně dohodnutý počet plně platících ubytovaných (převážně od 25 osob) a minimálně 2 noci. (v ceně je pronájem společenské místnosti), platí také pro soukromé ubytování (ve vlastním spacáku) při obsazení všech lůžek na pokoji (netýká se přistýlek). Jednorázový příplatek za povlečení je 160,-Kč/osoba/akce 
 • 500,-/osoba/noc - soukromé ubytování, oslavy, firemní akce atd. (v ceně i pronájem společenské místnosti); Cena je bez povlečení.
 •  
 • pronájem celé ubytovací kapacity - cena dohodou
 • Podrobnosti najdete v Ceníku pro soukromé akce
 • Obvyklé ceny pronájmu celých budov jsou: Hlavní budova pro skupiny cca 25 osob ... 12 600,-Kč/den, objekt Seník pro menší skupiny... 5 900,-Kč/den, objekt Dobrodomek pro skupiny cca 8 osob... 3 200,-Kč/den.

příplatek za povlečení 160,- osoba/akce, poplatek za psa 320,-/noc.

Ceny jsou smluvní!

Poskytujeme slevy při ubytování na přistýlkách, v sále apod.

 

Zajištění výuky pro školy (min. počet 18 dětí/studentů):

- půldenní výuka (4 vyučovací hodiny)... 120,-Kč/student

- celodenní výuka (5 až 8 vyučovacích hodiny)... 200,-Kč/student 

 

Stravování

Zajišťujeme také stravování:

 • snížená plná penze pro školy pro děti do 9 let (Varianta S1) - 420,-Kč/den, zahrnuje oběd, snídani, večeři, 2x svačinu (dopolední a odpolední), základní pitný režim

 • plná penze pro školy (Varianta S2) - 490,-Kč/den, zahrnuje oběd, snídani, večeři, 2x svačinu (dopolední a odpolední), základní pitný režim

  • základní plná penze (Varianta C - nevhodná pro dospělé) - 490,-Kč/den, zahrnuje plnou penzi (oběd, snídaně, večeře, snídaně není formou švédských stolů a přes den je zajištěna jen voda s citronem).
  • vyšší standard (Varianta B) -  600,-Kč/den, zahrnuje plnou penzi + 1x odpolední svačinu a základní pitný režim (čaj a káva v termoskách, voda s citronem a mátou po celý den). Snídaně je formou švédského stolu.
  • nadstandardní (Varianta A) - 650,-Kč/den a více (dle předběžné domluvy), zahrnuje plnou penzi + 2x svačinu (dopolední a odpolední) a základní pitný režim (čaj a káva v termoskách, voda s citronem a mátou po celý den). Snídaně je formou švédského stolu.
  • nadstandardní BIO (Varianta BIO) - od 700,-Kč/den. Jedná se o rozšířenou variantu A v BIO kvalitě, nebo se speciálními nároky na stravování.
 • Ceny jsou platné při minimálním počtu 20 osob a je nutné vybrat jednu verzi pro všechny účastníky akce.

  U speciálních diet apod. se připočítává příplatek 25% k ceně stravování.

  Výběr penze je nutné oznámit minimálně 3 dny předem ( forma penze /počet osob /zahájení   a konec stravování /speciální požadavky ( viz.níže))

  (Příklad: vyšší standard /23 osob /3.5. oběd – 8.5.dopolední svačina / z toho 3 porce bez masa)

  Měnit počty objednaných porcí jídel je možné pouze 24 hodin před vydáváním stravy, jinak jsou počty objednaných porcí závazné.

  Vaříme vegetariánskou, vegánskou i tradiční českou domácí kuchyni, pouze z čerstvých surovin, ne z polotovarů. Na vyžádání připravíme jídla i pro speciální diety (cukrovka,bezlepková dieta…), samozřejmostí jsou i jídla bezmasá. Speciální stravu je nutné písemně domluvit 3 pracovní dny předem.

Ostatní služby

 

 • Cena za parkování v areálu EVC Švýcárna je pro ubytované zdarma.
 • Cena zapůjčení dataprojektoru + pevného promítacího plátna je 400,-Kč/den + 50,-Kč za každou započatou hodinu promítání.
 • Cena zapůjčení přenosného promítacího plátna je 200,-Kč/den.
 • Další ceny jsou v ceníku doplňkovách služeb

Storno poplatky:

V případě zrušení rezervace pobytu na EVC Švýcárna se strhávají při vrácení zálohy storno poplatky. Informace o zrušení rezervace pobytu musí být podána písemně (i když je předem podána telefonicky či E-mailem). Pro určení doby zrušení rezervace pobytu je rozhodující datum poštovního razítka, nebo datum odeslání Emailu. Storno poplatky se účtují z celkové složené zálohy, a jejich výše je následující:

- do 6 měsíců před nástupem pobytu … 30% ze složené zálohy

- do 4 měsíců před nástupem pobytu … 40% ze složené zálohy

- do 3 měsíců před nástupem pobytu … 50% ze složené zálohy

- do 2 měsíců před nástupem pobytu … 75% ze složené zálohy

- méně než 2 měsíců před nástupem pobytu … 100% ze složené zálohy

            V případě, že by bylo uskutečnění pobytu ztíženo nebo ohroženo následkem nepředvídatelných  okolností, které nebylo možno předem předvídat, je ZČ HB Modrý kámen oprávněn pobyt zrušit. V tomto případě nájemce obdrží zaplacenou zálohu zpět v plné výši bez zbytečného odkladu. Zároveň však nájemce EVC Švýcárna nemá nárok na žádné další náhrady. 

            V případě uhrazení zálohy před podpisem smlouvy o pronájmu EVC Švýcárna, bere se záloha již jako potvrzení ze strany nájemce a již se na ní stahují uvedené storno poplatky. Proto doporučujeme podepsat smlouvu a zaslat nám ji ve stejný den, kdy je provedeno složení zálohy.

            V případě zrušení pronájmu a možnosti zajištění ze strany pronajímatele jiného volného termínu ve stejném kalendářním roce, ve kterém byl sjednán původní pronájem je možné, po odečtení 50% z aktuálního storno poplatku, zbývající část složené zálohy na tento termín použít.